Strona główna

Giełda kolejowa - Sosnowiec, październik 2021

Drodzy Czytelnicy!


Dzień dobry we wtorek. Z radością przekazujemy najnowsze wieści: giełda kolejkowa odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 3 października, w CKZiU w Sosnowcu przy ulicy Jana Klilńskiego 31.

Giełda kolejowa Sosnowiec, październik 2021


Zapraszamy do dawnej "kolejówki" nieopodal dworca PKP w godzinach 9.00-12.00.

Do zobaczenia!

Zespół Techmod

W naszym sklepie można kupić napisy eksploatacyjne do modeli najwyższej jakości oraz papier do kalkomanii. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.