Giełda modelarska styczeń 2022

Drodzy Czytelnicy
witamy Was jeszcze w grudniu, mamy jednak zapowiedź na nadchodzący rok.
Zapraszamy Was na pierwszą Giełdę kolejkową w 2022 roku!

2 stycznia, między godziną 9.00 a 12.00 odbędzie się kultowa Giełda. Wpadnijcie do nas, zobaczcie makietę, pochwalcie się świątecznymi prezentami! Zapraszamy do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, ulica Kilińskiego 31.

Poniżej prezentujemy wykaz wszystkich Giełd mających się odbyć (zgodnie z planem!) w roku 2022.

Giełdy kolejkowe na rok 2022 SosnowiecGiełda 2022 Sosnowiec, Stowarzyszenie Miłośników Kolei KatowiceDo zobaczenia!
Techmod
W naszym sklepie można kupić modele do sklejania najwyższej jakości oraz papier do druku. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.