Strona główna

Marcowa giełda modelarska

Drodzy Czytelnicy,

Witamy Was w to słoneczne przedpołudnie.
Zapraszamy serdecznie wszystkich Was (i każdego z osobna!) na giełdę modelarską, która odbędzie się już w pierwszą niedzielę miesiąca, tj. 6.03.22.
Kolejkujemy w CKZiU w Sosnowcu, ulica Kilińskiego 31, w godzinach od 9 do 12.
Pragniemy również z dumą ogłosić, że w kwietniu, dokładnie w weekend 23-24 kwietnia 2022 odbędzie się VI Festiwal Kolei w Miniaturze! Wracamy po dwóch latach i już nie możemy się doczekać.

Giełda kolejowa CKZiU Sosnowiec, 6 marca 2022
W naszym sklepie można kupić napisy eksploatacyjne do modeli najwyższej jakości oraz papier do kalkomanii. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.