48066 - PZL-37 Łoś DODRUK
Szybki podgląd
31,00 zł
72083 Czerwone pasy
Szybki podgląd
26,00 zł
72085 - Złote paski
Szybki podgląd
26,00 zł
72084 Srebrne paski
Szybki podgląd
26,00 zł
72111 Junkers Ju-88A-4/D-1
Szybki podgląd
26,00 zł
48126 - Oznakowanie śmigieł
Szybki podgląd
31,00 zł
72079 - Oznakowanie śmigieł
Szybki podgląd
26,00 zł
72082 - Żółte pasy
Szybki podgląd
26,00 zł
48823 Liberator B-24
Szybki podgląd
51,00 zł
72163 Liberator B-24
Szybki podgląd
31,00 zł

O firmie

Wszystko zaczęło się w 1989 roku, kiedy pierwsze kalkomanie opuściły mury Techmodu. Towarzyszyła temu niepewność i ostrożny optymizm - machina ruszyła, marzenie o własnym biznesie stało się faktem. Miesiące przygotowań, dobór materiałów, testowanie różnych rozwiązań - cała praca miała doprowadzić do tego pierwszego nakładu, który miał zostać oceniony przez szerokie grono Odbiorców. Czy kalkomanie się spodobały? Przypuszczamy, że tak :) Techmod świętował niedawno trzydziestolecie swojej działalności.

Można powiedzieć, że na przestrzeni lat wszystko się zmieniło, a jednak niektóre rzeczy pozostają takie same. Z taką samą pasją projektujemy i produkujemy kalkomanie, starając się sprostać oczekiwaniom Odbiorców. Używamy materiałów najwyższej jakości i współpracujemy z rzetelnymi dostawcami. Przykładamy wielką wagę do kontroli jakości naszych produktów - zależy nam na zadowoleniu Użytkowników, którzy z chęcią będą sięgać po nasze kalkomanie, realizując się w modelarskim hobby. Równocześnie stale przeprowadzamy próby, testujemy nowinki branżowe, usprawniamy proces produkcji.

Naszym celem jest dostarczać produkt, po który nasi Odbiorcy będą wracać. Taki, z którym poradzą sobie zapaleńcy i ci mniej doświadczeni, zaczynający swoją przygodę z modelarstwem. Jesteśmy obecni na każdym etapie produkcji - projektujemy, drukujemy, testujemy, dostarczamy, jesteśmy otwarci na kontakt z Odbiorcami. Sami interesujemy się modelarstwem i chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą np.: sposobu nakładania kalkomanii.

Zaczynaliśmy od kalkomanii - to nasza podstawowa działalność. Mamy jednak ochotę na więcej. Pracujemy nad własnymi plastikowymi modelami. Patrzymy w przyszłość z determinacją i zapałem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy również do kontaktu - chętnie odpowiemy na pytania, będziemy również wdzięczni za wszelkie komentarze.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo modele do sklejania najwyższej jakości oraz papier do druku. Jednym z naszych flagowych produktów są kalkomanie Avro Lancaster, posiadamy w ofercie również wiele produktów z kategorii kalkomanie lotnictwo. W sklepie internetowym możecie Państwo również znaleźć modele samolotów naklejki w różnych skalach oraz modele do sklejania farby w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 w tym modele do sklejania wodnosamolot. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Zespół Techmod

Języki
Polski English
Szybki kontakt
Masz pytania lub wątpliwości?
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta!
E-mail: dominika@techmod.pl
W naszym sklepie można kupić modele do sklejania najwyższej jakości oraz papier do druku. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.