ewt

Witamy na www.techmod.pl!

LOGO TECHMOD
Drodzy Odwiedzający!


Pragniemy serdecznie powitać Was na naszej stronie internetowej, na której znajdziecie produkowane przez Techmod kalkomanie oraz plastikowe modele.

Techmod to rodzinna firma istniejąca od ponad 30 lat.
W ofercie posiadamy blisko 400 pozycji kalkomanii w skalach 1/32, 1/48 oraz 1/72. W ostatnim czasie udało nam się poszerzyć asortyment o plastikowy model samolotu Friedrichshafen FF-33E.


Naszą misją
jest umożliwianie rozwijania pasji, jaką jest modelarstwo. Pragniemy, aby oferowane przez nas produkty były odbierane jako przyjemna propozycja kreatywnego spędzania wolnego czasu. 


Traktujemy Klientów jak partnerów, staramy się zrozumieć potrzeby, oferujemy najlepsze możliwe rozwiązania. Stale dążymy do poszerzania wiedzy z zakresu usług poligraficznych aby móc dać z siebie jak najwięcej.


Pragniemy oferować naszym Klientom takie usługi, z jakimi sami chcielibyśmy się spotykać.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy otwarci, zachęcamy do kontaktu na dominika@techmod.pl.


Dziękujemy, że jesteście!

Zespół Techmod
W naszym sklepie można kupić modele do sklejania najwyższej jakości oraz papier do druku. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz modele do sklejania farby w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 w tym modele do sklejania wodnosamolot. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.