48130 Kamuflaż lozenge paski
Szybki podgląd
31,00 zł
72164 Kamuflaż lozenge paski
Szybki podgląd
31,00 zł
10111 Papier do druku kalkomanii niebieski A4
Szybki podgląd
20,00 zł
10101 Papier do druku kalkomanii A4 biały
Szybki podgląd
13,00 zł
10112 Papier do druku kalkomanii A4 niebieski, zestaw 5 szt.
Szybki podgląd
80,00 zł
10201 samoprzylepny papier maskujący Kabuki
Szybki podgląd
13,00 zł

FAQ

Kto pyta, nie błądzi. Zapraszamy do sekcji Frequently Asked Questions. Będziemy tutaj zamieszczać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania oraz poruszymy tematy, które często są obiektem zainteresowania naszych Odbiorców.1. Czy papier do druku, tj. czyste arkusze, nadaje się do użytku na domowych drukarkach?

TAK. Można z powodzeniem wykorzystywać oferowane przez Techmod czyste arkusze papieru do kalkomanii na domowych drukarkach. W szczególności rekomendujemy drukarki laserowe.

W ofercie posiadamy czyste arkusze powleczone warstwą bezbarwnego lakieru. Dzięki temu kalkomanie drukowane na domowym sprzęcie są trwałe.

Polecamy nowości w postaci czystych arkuszy białego i niebieskiego papieru o standardowym formacie A4:

1) Papier do druku kalkomanii - kolor biały

2) Papier do druku kalkomanii - niebieski

Polecamy również zestawy - 5 arkuszy czystego papieru:
 W ofercie znajdziecie Państwo również kalkomanię z białym podkładem: https://techmod.pl/32040-arkusz-z-bialym-podkladem-p-399.html


Języki
Polski English
Szybki kontakt
Masz pytania lub wątpliwości?
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta!
E-mail: dominika@techmod.pl
W naszym sklepie można kupić napisy eksploatacyjne do modeli najwyższej jakości oraz papier do kalkomanii. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.