48126 - Oznakowanie śmigieł
Szybki podgląd
31,00 zł
72018 - Vought F4U-1A Corsair
Szybki podgląd
21,00 zł
72067 - F-16 C/D Block 52+
Szybki podgląd
21,00 zł

FAQ

Zapraszamy do sekcji Frequently Asked Questions. Będziemy tutaj zamieszczać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania oraz poruszymy tematy, które często są obiektem zainteresowania naszych Odbiorców.
 
Wszystkie kalkomanie Techmodu to kalkomanie wodne.

1. Czy papier do druku kalkomanii nadaje się do użytku na domowych drukarkach?

TAK. Można z powodzeniem wykorzystywać oferowane przez Techmod czyste arkusze papieru do kalkomanii na domowych drukarkach. W szczególności rekomendujemy drukarki laserowe.

W ofercie posiadamy czyste arkusze powleczone warstwą bezbarwnego lakieru. Dzięki temu kalkomanie drukowane na domowym sprzęcie są trwałe.

Polecamy nowości w postaci czystych arkuszy białego i niebieskiego papieru o standardowym formacie A4 (kliknij, zostaniesz przekierowany na stronę produktu):

1) Papier do druku kalkomanii - papier w kolorze białym

2) Papier do druku kalkomanii - papier w kolorze niebieskim

Polecamy również zestawy - 5 (pięć) arkuszy czystego papieru:
 
 
2) Czysty arkusz o wymiarze 260 x 180 mm

W ofercie znajdziecie Państwo również kalkomanię z białym podkładem: https://techmod.pl/32040-arkusz-z-bialym-podkladem-p-399.html
Jest to arkusz papieru do kalkomanii pokryty BIAŁĄ FARBĄ PODKŁADOWĄ. Kolor arkusza papieru jest niebieski. Drukując kalkomanie w domu uzyskujecie Państwo lepsze podbicie kolorów - na białym tle wszystkie kolory będą bardziej intensywne.

2. Dlaczego papier do druku kalkomanii ma różne kolory? Co to oznacza?
Niebieski oraz biały papier do druku kalkomanii powleczony jest warstwą bezbarwnego lakieru. Wymienione kolory nie powinny Państwa martwić, ponieważ to kolor KARTKI PAPIERU. Domowe kalkomanie drukujecie Państwo bezpośrednio na WARSTWIE BEZBARWNEGO LAKIERU. Kolor arkusza to kaprys producenta papieru, prosimy się tym nie przejmować. 

Języki
Polski English
Szybki kontakt
Masz pytania lub wątpliwości?
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta!
E-mail: dominika@techmod.pl
Współpracujemy:


Grupa Modelarska Nowy Targ

Eastmodels logo

W naszym sklepie można kupić napisy eksploatacyjne do modeli najwyższej jakości oraz papier do kalkomanii. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.