O firmie

Wszystko zaczęło się w 1989 roku, kiedy pierwsze kalkomanie opuściły mury Techmodu. Towarzyszyła temu niepewność i ostrożny optymizm - machina ruszyła, marzenie o własnym biznesie stało się faktem. Miesiące przygotowań, dobór materiałów, testowanie różnych rozwiązań - cała praca miała doprowadzić do tego pierwszego nakładu, który miał zostać oceniony przez szerokie grono Odbiorców. Czy kalkomanie się spodobały? Przypuszczamy, że tak :) Techmod świętował niedawno trzydziestolecie swojej działalności.

Można powiedzieć, że na przestrzeni lat wszystko się zmieniło, a jednak niektóre rzeczy pozostają takie same. Z taką samą pasją projektujemy i produkujemy kalkomanie, starając się sprostać oczekiwaniom Odbiorców. Używamy materiałów najwyższej jakości i współpracujemy z rzetelnymi dostawcami. Przykładamy wielką wagę do kontroli jakości naszych produktów - zależy nam na zadowoleniu Użytkowników, którzy z chęcią będą sięgać po nasze kalkomanie, realizując się w modelarskim hobby. Równocześnie stale przeprowadzamy próby, testujemy nowinki branżowe, usprawniamy proces produkcji.

Naszym celem jest dostarczać produkt, po który nasi Odbiorcy będą wracać. Taki, z którym poradzą sobie zapaleńcy i ci mniej doświadczeni, zaczynający swoją przygodę z modelarstwem. Jesteśmy obecni na każdym etapie produkcji - projektujemy, drukujemy, testujemy, dostarczamy, jesteśmy otwarci na kontakt z Odbiorcami. Sami interesujemy się modelarstwem i chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą np.: sposobu nakładania kalkomanii.

Zaczynaliśmy od kalkomanii - to nasza podstawowa działalność. Mamy jednak ochotę na więcej. Pracujemy nad własnymi plastikowymi modelami. Patrzymy w przyszłość z determinacją i zapałem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy również do kontaktu - chętnie odpowiemy na pytania, będziemy również wdzięczni za wszelkie komentarze.Zespół Techmod

...jest pusty

Wybierz walutę:
Języki
Polski English
Szybki kontakt
Masz pytania lub wątpliwości?
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta!
E-mail: dominika@techmod.pl
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.