32012 - Republic P-47D/M Thunderbolt
Szybki podgląd
41,00 zł
48040 Vought F4U-1A Corsair
Szybki podgląd
26,00 zł
48126 - Oznakowanie śmigieł
Szybki podgląd
31,00 zł
48059 - PZL P.11c
Szybki podgląd
26,00 zł
72018 - Vought F4U-1A Corsair
Szybki podgląd
21,00 zł
Strona głównaO firmie

O firmie

Wszystko zaczęło się w 1989 roku, kiedy pierwsze kalkomanie opuściły mury Techmodu. Towarzyszyła temu niepewność i ostrożny optymizm - machina ruszyła, marzenie o własnym biznesie stało się faktem. Miesiące przygotowań, dobór materiałów, testowanie różnych rozwiązań - cała praca miała doprowadzić do tego pierwszego nakładu, który miał zostać oceniony przez szerokie grono Odbiorców. Czy kalkomanie się spodobały? Przypuszczamy, że tak :) Techmod świętował niedawno trzydziestolecie swojej działalności.

Można powiedzieć, że na przestrzeni lat wszystko się zmieniło, a jednak niektóre rzeczy pozostają takie same. Z taką samą pasją projektujemy i produkujemy kalkomanie, starając się sprostać oczekiwaniom Odbiorców. Używamy materiałów najwyższej jakości i współpracujemy z rzetelnymi dostawcami. Przykładamy wielką wagę do kontroli jakości naszych produktów - zależy nam na zadowoleniu Użytkowników, którzy z chęcią będą sięgać po nasze kalkomanie, realizując się w modelarskim hobby. Równocześnie stale przeprowadzamy próby, testujemy nowinki branżowe, usprawniamy proces produkcji.

Naszym celem jest dostarczać produkt, po który nasi Odbiorcy będą wracać. Taki, z którym poradzą sobie zapaleńcy i ci mniej doświadczeni, zaczynający swoją przygodę z modelarstwem. Jesteśmy obecni na każdym etapie produkcji - projektujemy, drukujemy, testujemy, dostarczamy, jesteśmy otwarci na kontakt z Odbiorcami. Sami interesujemy się modelarstwem i chętnie dzielimy się wiedzą dotyczącą np.: sposobu nakładania kalkomanii.

Zaczynaliśmy od kalkomanii - to nasza podstawowa działalność. Mamy jednak ochotę na więcej. Pracujemy nad własnymi plastikowymi modelami. Patrzymy w przyszłość z determinacją i zapałem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy również do kontaktu - chętnie odpowiemy na pytania, będziemy również wdzięczni za wszelkie komentarze.

Siedziba: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Cezarego Uthkego 27, Polska.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo modele do sklejania najwyższej jakości oraz papier do kalkomanii. Jednym z naszych flagowych produktów są kalkomanie Avro Lancaster oraz malowanie i oznakowanie F6F-3, posiadamy w ofercie również wiele produktów z kategorii kalkomanie lotnictwo. W sklepie internetowym możecie Państwo również znaleźć modele samolotów naklejki w różnych skalach oraz  napisy eksploatacyjne do modeli. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 Znajdziecie w naszym sklepie również papier do kalkomanii, dzięki któremu stworzycie swoje własne kalkomanie. Miejscem, gdzie możecie nas znaleźć jest giełda modelarska sosnowiec 2022, gdzie w każdą pierwszą niedzielę miesiąca obcujemy ze światem w miniaturze.
Zespół Techmod

Języki
Polski English
Szybki kontakt
Masz pytania lub wątpliwości?
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta!
E-mail: dominika@techmod.pl
W naszym sklepie można kupić napisy eksploatacyjne do modeli najwyższej jakości oraz papier do kalkomanii. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.