Giełda kolejkowa - luty 2022

Dzień dobry, Czytelnicy!
Pogoda nie rozpieszcza - za oknem szaro, śnieg się roztapia, zimno! Co tu robić, LUTY...
Mamy dla Was jednak podnoszące na duchu wieści!
Zapraszamy na giełdę kolejkową - pierwsza niedziela, tj. 6 lutego, w godzinach od 9.00 do 12.00. Przyjdź i ogrzej się w serdecznej atmosferze budowanej przez miłośników świata w miniaturze.
Gdzie? Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Technikum Transportowe - w Sosnowcu, ul. Kilińskiego 31.
Gielda kolejkowa SMK Katowice, 6 lutego 2022
Po Giełdzie zapraszamy członków Stowarzyszenia Miłośników Kolei Katowice oraz zaproszonych Gości na uroczyste spotkanie.

Mamy nadzieję, do zobaczenia!Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
W naszym sklepie można kupić modele do sklejania najwyższej jakości oraz papier do druku. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.