Strona główna

Giełda kolejkowa - luty 2022

Dzień dobry, Czytelnicy!
Pogoda nie rozpieszcza - za oknem szaro, śnieg się roztapia, zimno! Co tu robić, LUTY...
Mamy dla Was jednak podnoszące na duchu wieści!
Zapraszamy na giełdę kolejkową - pierwsza niedziela, tj. 6 lutego, w godzinach od 9.00 do 12.00. Przyjdź i ogrzej się w serdecznej atmosferze budowanej przez miłośników świata w miniaturze.
Gdzie? Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Technikum Transportowe - w Sosnowcu, ul. Kilińskiego 31.
Gielda kolejkowa SMK Katowice, 6 lutego 2022
Po Giełdzie zapraszamy członków Stowarzyszenia Miłośników Kolei Katowice oraz zaproszonych Gości na uroczyste spotkanie.

Mamy nadzieję, do zobaczenia!W naszym sklepie można kupić napisy eksploatacyjne do modeli najwyższej jakości oraz papier do kalkomanii. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.