Strona główna

Giełda kolejkowa maj 2022

Witajcie Czytelnicy!

Majówka za nami. Mamy nadzieję, że spędziliście ją w dokładnie taki sposób, jaki sobie wymarzyliście. Odpoczynek bardziej leniwy czy aktywny - co kto lubi!
Zapraszamy Was na cykliczną giełdę modelarską - niedziela 8 maja. Spotykamy się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, ulica Kilińskiego 31. Wpadnijcie do nas między 9 a 12.
Giełda kolejkowa maj 2022 niedziela 8 maja
W naszym sklepie można kupić napisy eksploatacyjne do modeli najwyższej jakości oraz papier do kalkomanii. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.