Strona główna

Giełda kolejkowa MAJ 2023

Dzień dobry!
Chyba mamy wiosnę! Obym tylko nie zapeszyła...
Piękna pogoda to dla mnie wyznacznik dobrego nastroju. Zapraszam zatem z uśmiechem na ustach na majową giełdę kolejkową.
Uwaga! W DRODZE WYJĄTKU giełda odbywająca się 7 maja 2023 roku odbędzie się na Sali Sportowej na podwórzu za budynkiem ul.Kilińskiego 25. Zapraszamy od 9.00 do 12.00.

To budynek obok Kilińskiego 31, na pewno traficie!

Dzięki uprzejmości Dyrekcji, na majową Giełdę będzie udostępniona Sala Sportowa znajdująca się za sąsiednim budynkiem przy ul. Kilińskiego 25. Wychodząc z przejścia podziemnego od dworca PKP w Sosnowcu, budynek przy ul. Kilińskiego 25 jest po lewej stronie. Po prawej stronie jest budynek przy ul. Kolińskiego 31, gdzie tradycyjnie odbywa się Giełda.

Dojazd do Sali Sportowej na podwórze za budynkiem przy ul. Kilińskiego 25 jest przez bramę obok budynku/obok przejścia podziemnego od dworca. Widoczny szlaban będzie zdjęty, zaś stalową kratownicową bramę odsuwa się bądź zasuwa się ręcznie. Za bramą jest potężny parking wokół Sali Sportowej - wszyscy się zmieszczą. UWAGA: Przed frontem Sali Sportowej zatrzymujemy się tylko na czas rozładunku/załadunku. Po tym odstawiamy samochód na dowolne inne miejsce - najlepiej po lewej lub prawej stronie Sali przodem samochodu do ściany (nie bokiem) - wtedy więcej się zmieści.

Wnętrze Sali Sportowej jest tuż za wejściem z zewnątrz. Na Sali będą cztery rzędy stolików wzdłuż Sali - jak na Giełdzie przy ul. Kilińskiego 31. Gniazdka elektryczne na Sali są przy drabinkach - 2 sztuki, i dodatkowe przy drzwiach wejściowych. Toalety na korytarzu - wyjście na korytarz w połowie Sali między drabinkami.

Giełda kolejkowa 7 maja 2023

W naszym sklepie można kupić napisy eksploatacyjne do modeli najwyższej jakości oraz papier do kalkomanii. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.