Strona główna

Giełda kolejkowa październik

Dzień dobry!
Witamy Was w ten deszczowy dzień. Na poprawę nastroju mamy dla Was dobre wieści.
Zapraszamy do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, ulica Kilińskiego 31, na giełdę kolejkową. Spotykamy się, jak zwykle, w pierwszą niedzielę miesiąca, czyli 2 października. Zapraszamy od 9 do 12.
Giełda kolejowa Sosnowiec 2 października Kilińskiego 31
W naszym sklepie można kupić napisy eksploatacyjne do modeli najwyższej jakości oraz papier do kalkomanii. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.