Strona główna

Giełda kolejowa styczeń 2023

Serdecznie witamy się z Państwem w 2023 roku!
Życząc wszystkiego, co najlepsze, zapraszamy na pierwszą w 2023 roku GIEŁDĘ KOLEJKOWĄ.
Nowy rok, miejsce pozostaje niezmienne - spotykamy się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu przy ulicy Jana Kilińskiego 31. Zapraszamy w niedzielę 8 stycznia od godziny 9.00 do godziny 12.30.
Mamy nadzieję się z Wami zobaczyć.

Życzymy Wam zdrowia, pomyślności, radości. Życzymy, abyście spełniali swoje marzenia (bo same się nie spełnią, musimy o nie zawalczyć!) i często się uśmiechali.
Techmod
W naszym sklepie można kupić napisy eksploatacyjne do modeli najwyższej jakości oraz papier do kalkomanii. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.