Strona główna

Giełda modelarska luty 2023

Dzień dobry!
Witamy Was, Czytelnicy, w to deszczowe popołudnie. Pogoda nie rozpieszcza, w każdym razie nie w Zagłębiu Dąbrowskim. 
Jest jednak coś, co może przegonić ponure chmury!
W najbliższą niedzielę 5 lutego zapraszamy na comiesięczną giełdę kolejkową, która odbędzie się w CKZiU przy ulicy Jana Kilińskiego 31 w Sosnowcu
Zapraszamy w godzinach 9-12

Giełda kolejkowa 5 luty 2023 SMK Katowice
Już teraz zapraszamy Was na marcową wystawę. Przed nami VII Festiwal Kolej w Miniaturze! Będziemy kolejkować w weekend - 18 i 19 marca w godzinach od 10 do 18 w sobotę oraz od 10 do 17 w niedzielę.
W naszym sklepie można kupić napisy eksploatacyjne do modeli najwyższej jakości oraz papier do kalkomanii. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.