Strona główna

Giełda modelarska Sosnowiec / Katowice

Szanowni Państwo!


Głęboko wierzymy, że oferowane przez nas kalkomanie pozwalają wielu z Was na realizowanie swoich modelarskich pasji. Sami podzielamy fascynację światem w miniaturze i uważnie obserwujemy rynek modelarski.

Na uwagę zasługuje kolejkowa giełda modelarska organizowana od wielu lat przez Stowarzyszenie Miłośników Kolei Katowice.


giełda modelarska SMK Katowice


Giełda ma miejsce w każdą pierwszą nieświąteczną niedzielę miesiąca i zwyczajowo odbywa się w Technikum Transportowym CKZiU w Sosnowcu przy ulicy Kilińskiego 31.

Jeśli w pierwszą niedzielę przypada święto (np.: Wszystkich Świętych, Wielkanoc), wówczas giełda odbywa się w następną niedzielę.


Ze względu na pandemię giełda nie zawsze odbywa się w zaplanowanych terminach. Coraz częściej spotkania miłośników modelarstwa mają miejsce w Parku Technologicznym w Katowicach przy ulicy Żeliwnej 38.


Pragniemy wesprzeć SMK Katowice i serdecznie zaprosić Państwa na giełdę modelarską. Poniżej zamieszczamy kilka fotek z marcowej giełdy tego roku, która miała miejsce w Parku Technologicznym w Katowicach.


świat Modeli Rybnik modele wagony lokomotywy modelarstwo

modele wagony lokomotywy modelarstwo SMK Katowice

tory kolejowe figurki modelarstwo SMK KatowiceBędziemy na bieżąco informować Państwa o planowanych spotkaniach
. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga!


Do zobaczenia na giełdzie!

Zespół Techmod
W naszym sklepie można kupić napisy eksploatacyjne do modeli najwyższej jakości oraz papier do kalkomanii. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.