Strona główna

Sierpniowa giełda kolejkowa

Drodzy Czytelnicy!
Witamy Was serdecznie. Wracamy z regularnymi wpisami!
Zapraszamy na giełdę modelarską. Będziemy kolejkować w niedzielę 7 sierpnia w godzinach 9-12 przy ulicy Jana Kilińskiego 31, czyli w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Giełda kolejkowa w Sosnowcu, 7.08.2022

Nie może Was tam zabraknąć. Spotkamy się w wakacyjnym klimacie :)

W naszym sklepie można kupić napisy eksploatacyjne do modeli najwyższej jakości oraz papier do kalkomanii. Oferujemy również kalkomanie Avro Lancaster, oraz kalkomanie lotnictwo. W naszej ofercie są również modele samolotów naklejki w różnym formacie oraz techmod decals w zestawie. Najbardziej popularne są modele plastikowe skala 1:48 , produkty nasze oferuje również giełda modelarska sosnowiec 2022. Jeżeli chcesz przeprowadzić malowanie i oznakowanie F6F-3 to u nas kupisz niezbędne produkty do tego celu. Aktualnie w promocyjnej cenie dostępny jest polski liberator, w naszej firmie techmod oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.